OZVUČENIE - OSVETLENIE - PÓDIA -  PRÍSTREŠKY - STANY - HUDOBNÁ PRODUKCIA - CATERING - ORGANIZOVANIE od A po Zet

KURZ MIXOVANIA:  Kurz mixovania pre rok 2009 sme sa rozhodli organizovať individuálnou formou. To znamená inštruktor sa intenzívne venuje len jednému absolventovi. Za kratší čas poskytneme maximum informácií. Kurz sa koná v Bratislave na  Kutlíkovej 17 - budova Technopolu. Tešíme sa na Vás.

PP PRODUCTION

Našu firmu tvorí team mladých ľudí, ktorí vďaka dlhoročným skúsenostiam pracujú na profesionálnej úrovni. Špecializujeme sa na ozvučenie s kvalitnou technikou svetových značiek a prevedeniu hudobnej produkcie. Pre odberateľa zabezpečíme kompletný technický servis a iné doplnkové služby podľa požiadaviek partnera, ktoré uspokoja aj náročného klienta. Pracujeme flexibilne, dochvíľne a seriózne. V prípade prevedenia hudobnej produkcie na rôznych podujatiach ponúkame DJ - ov, ktorí nadobudli skúsenosti v kluboch zvučných mien. Vlastníme zmluvy s hudobnými vydavateľstvami, ktorí nám poskytujú promo nosiče z celého sveta, čo nám zaručuje predstih a pružnosť nášho hudobného materiálu. Náš archív je zostavený zo širokej ponuky originálnych CD nosičov, ktorý uspokojí každú vekovú skupinu. Sme vybavení licenciou a povolením použiť hudobné diela.

Ukážka MIXMAN 2006 - obsadili sme 3. miesto

 

 

 

Ukážka MIXMAN 2007 - obsadili sme 3. miesto

 

 

KONTAKTY

MANAGER:Monika Potočková
TEL: 0908 795992
monika@ppproduction.sk
FAX: 02 - 4463 3426
 
RIADITEĽ: Peter Potočka
TEL: 0903 418495
peter@ppproduction.sk

NAVŠTÍVTE NÁS:                  Budova TECHNOPOL      Kutlíková 17/A - 12.poschodie 851 02 Bratislava

 
REKLAMA

 

 

NÁŠ REKLAMNÝ PARTNER

SVADBA HOTEL VINÁRSKY DOM

 

      © 2007 PP Production   

                               www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk/svadba ozvucenie 200701.htm  www.ppproduction.sk/svadba svadba bojnicky zamok 2007.htm www.ppproduction.sk/svadba svadba hotel carlton 200701.htm www.ppproduction.sk/svadba zaloha01.htm www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk ww.ppproduction.sk/svadba zaloha02.htm www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk www.ppproduction.sk/svadba zaloha03.htm