OZVUČENIE - OSVETLENIE - HUDOBNÁ PRODUKCIA DJVYPRACOVANIE SVADOBNÉHO SCENÁRA - SVADBA - ORGANIZOVANIE od A po Zet

 

 SVADOBNÝ VEĽTRH

 

 

Svadobný veľtrh 4 - 11 ročník, ktorý sa konal v priestoroch PKO Bratislava.
Bohatý kultúrny program na Svadobnom veľtrhu kompletne ozvučili a osvetlili.
www.ppproduction.sk

 

 

vypracovanie svadobného scenára

Svadobná zábava má svoje zvyklosti rozdielne pre každý kraj. Väčšina svadobných hostí očakáva tieto tradície. Ak sú správne načasované spestria svadobný program a zanechajú na tvárach vašich hostí úsmev. S potešením Vám pomôžeme pri plánovaní a následne aj prevedení svadobného scenára, ktorého súčasťou sú svadobné tradície, hry, súťaže alebo iné zábavné animácie. Pokiaľ nie ste si istí, či ten alebo onen svadobný zvyk je pre vašich hostí vhodný, radi vysvetlíme čo daný zvyk predstavuje. Prípadne do svadobného programu zaradíme podobu, ktorá bude pre svadobných hostí prijateľná a zábavná. Svadobný scenár prispôsobíme k predstavám mladomanželov tak, aby sa svadba stala jednou z najkrajších spomienok v ich živote.

ORGANIZOVANIE SVADOBNEJ ZÁBAVY - MODERÁTOR

Snažíme sa, aby sa náš klient na svadobnej hostine  nemusel o nič starať a mohol si vychutnať svoj VEĽKÝ DEŇ. Moderátorka privíta hostí, usadí a poskytne úvodné informácie. Všetky vstupy, hry a tradície moderuje. Usmerňuje hostí, čím preberá úlohu koordinátora. Spolupracuje s DJom, ktorý mixuje jingle ku všetkým svadobným vstupom.

sVADOBNÁ KARAOKE PARTY

Ak Vaši svadobní hostia radi spievajú, pripravíme im svadobné karaoke. Poskytneme výborné vokálové mikrofóny bez spätnej väzby. Náš karaoke archív pozostáva z viac ako 2200 videoklipov /slovenské, české, anglické a iné/. Zoznam v prípade záujmu zapožičiame k nahliadnutiu.   

KONTAKTY

MANAGER:
Monika Viktória Švantner
TEL: 0949 273 873
monika@ppproduction.sk
 
Technické informácie:
Peter Potočka
TEL: 0948 439 191
djpetersk@gmail.com
FAKTURAČNÉ ÚDAJE
PP Production s.r.o.
Budatínska 3242/34
851 06 Bratislava
IČ DPH: SK2022575445                   
IČO:      44065213

 

SVADOBNÁ AGENTÚRA -  FOTOGALÉRIA - © 2010 PP Production ECHO